Piątek, 24 października 2014


Konkurs! Kim jest Nessi? – Wyniki!

 

 

 

 

 

 

 

Zwycięzcą w konkursie, wybranym przez firmę Nessi jest blaszanykaszel. Gratulujemy i prosimy o kontakt w celu realizacji nagrody!

 

blaszanykaszel pisze:

15 lutego 2012 o 19:12

 

Nessi jest jak Maja Ostaszewska- piękna, zmysłowa, tajemnicza i niezwykle dojrzała. Kobieta pewna siebie i z dystansem do otaczającej ją rzeczywistości. Do tego niezwykle utalentowana. Nigdy nie popełnia modowego faux pas, ubiera się z klasą, ma wysublimowany gust. W jej szafie goszczą absolutne klasyki.

 

 

 

Marka, która kojarzy się z wygodnymi butami, kobiecym designem, odwzorowaniem trendów. Jednak tak naprawdę wciąż tajemnicza! Rozwiąż z nami zagadkę odpowiadając na pytanie – kim jest Nessi? – i wygraj!

 

Do wygrania wybrana para balerinek Nessi. Możesz wybrać dowolną parę i rozmiar z przedstawionych poniżej:

 

 

 

Jeśli chcesz wziąć udział musisz spełnić trzy proste warunki:

 

1)Polub fanpage Nessi(KLIK) i Trendhunt.pl (KLIK)

 

2) Odpowiedz na pytanie: ”Kim jest Nessi?” – opisz lub przedstaw w postaci fotografii kobietę, która idealnie pasuje do klimatu marki. 

 

Zostaw swoją odpowiedź w komentarzu pod tym wpisem!

 

I TYLE;)

 

Nessi.com.pl spośród odpowiedzi wybierze tę najciekawszą!

 

 

 

 

Regulamin KONKURSU:

 • Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 • Konkurs trwa od 15 lutego 2012 od godziny 12:00 do 29 lutego 2012 do godziny 12:00.
 • Organizatorem konkursu jest Trendhunt.pl i Nessi.com.pl
 • Sponsorem nagród w konkursie jest Nessi.com.pl
 • Do wygrania są jedne baleriny Nessi.com.pl w rozmiarze wybranym spośród dostępnych:36-40, do wyboru ze zdjęć umieszczonych w konkursowym wpisie.
 • Każdy uczestnik może dodać tylko 1 komentarz;
 • W konkursie będzie 1 Zwycięzca
 • Zwycięzca zostanie wybrany przez Nessi.com.pl wśród tych, którzy zostawili komentarz z odpowiedzią na pytanie konkursowe, oraz polubili fanpage Trendhunt.pl i Nessi.com.pl na Facebooku;
 • Wygra osoba, która udzieliła najciekawszej i najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, oraz spełniła pozostałe warunki konkursu
 • Tylko osoba, która spełni wszystkie powyższe kroki (zasady konkursu), może zostać Zwycięzcą;
 • Zwycięzca zostanie wybrany w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu przez Sponsora nagród;
 • Zwycięzca musi skontaktować się z Nessi.com.pl w ciągu 7 dni od daty opublikowania informacji o zwycięzcy na stronie Trendhunt.pl, jednocześnie mail Zwycięzcy zostanie przekazany Sponsorowi nagrody  celu weryfikacji;
 • Każdy uczestnik konkursu zobowiązuje się sprawdzać stronę konkursową na bieżąco, żeby mogli skontaktować się z Nessi.com.pl w razie zwycięstwa i uniknąć wygaśnięcia prawa do nagrody.
 • Zwycięzca otrzyma baleriny Nessi.com.pl. Zwycięzca nie może wybrać innej nagrody, ani wymienić nagrody  na jej równowartość pienieżną.
 • Wyniki będą opublikowane na stronie Trendhunt.pl oraz na fanpage FB.
 • Trendhunt.pl nie ponosi odpowiedzialności za niewywiązanie się z powinności Sponsora nagród – Nessi.com.pl, oraz za ewentualne problemy techniczne związane z funkcjonalnością serwera.
środa, 15 lutego 2012
CZYTAJ WIĘCEJ KOMENTARZE
  • Madziura pisze:

   NESSI TO JA :)

   odpowiedź
  • kasiuniak pisze:

   Nessi.. Dla mnie dorosłej kobiety kojarzy się tylko z nieszczęśliwością i wiecznym udręczeniem, zmarnowaniem i wieczną tesknotą.
   Dlaczego? może to śmieszne, ale będąc małą dziewczynką bardzo często oglądałam na kasecie bajkę Ness i Nessi- i właśnie z tego co pamiętam- to właśnie ona bardzo cierpiała za swoim ukochanym gdy rozdzieliły ich skały;)

   odpowiedź
  • kinku pisze:

   Jestem:

   Niebanalna
   Elegancka
   Spontaniczna
   Seksowna
   Inteligentna

   Jestem kwintesencją kobiecości… to cała ja…NESSI

   odpowiedź
  • Darkaaaa... pisze:

   Nessi jest to kobieta o tym imieniu i jest projektantkom tych butów som one boskieee :D

   odpowiedź
 1. Szarobura pisze:

  Nessi jest kobietą o mocnej osobowości i niezwykłym wyczuciu stylu, która nigdy nie stoi w miejscu, bo wciąż poszukuje i eksperymentuje. Nessi kocha klasykę z nutą ekstrawagancji i ceni sobie nie tylko powierzchowne wrażenie, ale także wygodę. Kobieta Nessi jest przede wszystkim naturalna i zadbana, natura inspiruję ją do wyboru surowców zapewniających komfort, estetykę i poczucie piękna. Nie ma określonego wieku, pozycji ani wymiarów, ponieważ każda z Nas bez wyjątku może być kobietą Nessi, wystarczy jeden krok.

  odpowiedź
 2. onaaa81 pisze:

  Nessi jest to dla mnie kobieta idealna wydaje się być grzeczną i spokojną, lecz zawsze umie postawić na swoim. Zawsze piękna i elegancka, kulturalna i obeznana, wieczorem zmienia się w niegrzeczną oraz świadomą swych wartości lwicę!

  odpowiedź
 3. blaszanykaszel pisze:

  http://filmpolski.pl/z1/17o/19917_1.jpg

  Nessi jest jak Maja Ostaszewska- piękna, zmysłowa, tajemnicza i niezwykle dojrzała. Kobieta pewna siebie i z dystansem do otaczającej ją rzeczywistości. Do tego niezwykle utalentowana. Nigdy nie popełnia modowego faux pas, ubiera się z klasą, ma wysublimowany gust. W jej szafie goszczą absolutne klasyki.

  odpowiedź
 4. lazyxlady pisze:

  Moim zdaniem pierwowzorem Nessi była Brigitte Bardot.
  Brigitte Bardot- to francuska modelka i aktorka z lat 50′ i 60′. Typowa seksbomba, która urzekła rzeszę ludzi, była europejską odpowiedzią na amerykańską sławę Marilyn Monroe. Kobieta ta zanim stała się popularna, była zwykłą, cichą dziewczyną. Można rzec,że tajemnicą. Odkrył ją jej mąż Roger Vadim. W tej kobiecie zawsze drzemał seks i nie chciała tego ukrywać. Mimo,że była ikoną erotyzmu, to była kobietą elegancką, cenioną. Sądzę,że i taka jest Nessi. Póki co jest sekretem ukrytym w gąszczu pytań, lecz nadejdzie czas kiedy poznamy jej pobudki i jej pomysłowość. Jej twórczość, czyli przepiękne obuwie będzie rozpoznawane równie szybko, jak uniesiona biała sukienka Marilyn Monroe i jak typowa fryzura Brigitte Bardot.

  odpowiedź
 5. beowulf pisze:

  http://www.badmouth.net/content/uploads/2007/11/beowulf-gold-legs-480.JPG
  http://img.mota.ru/upload/wallpapers/2009/07/16/10/01/12214/movies_1291-preview.jpg

  Kobieta Nessi – jak wyjęty z duńskiej sagi uwodzicielski demon wodny. Tajemniczy, kuszący i niebezpieczny. Kochający i okrutny. Czysta cielesność i instynkt. Obezwładniająca kobiecość. Szpilki …zrośnięte z ciałem.

  odpowiedź
 6. Ewela1991 pisze:

  W pierwszej chwili Nessi skojarzyło mi się z Jeziorem Loch Ness której głębiny zamieszkiwał Nessi :)
  Hm… coś dziwnego , ciekawego odkrycia , doskonałego, pięknego okazu, ale jednocześnie niebezpiecznego z Nutką drapieżności …

  odpowiedź
 7. menri pisze:

  Nessi to Kobieta-Kot – tajemnicza, sprytna, inteligentna, zaskakująca, silna, pewna siebie i przede wszystkim piękna, ale nie wszystkim dane jest to piękno odkryć. Kobieta ta nie obnosi się ze sobą, jest piękna jakby od niechcenia, za to siła z jaką działa bije już od niej z daleka. Wzbudza pożądanie u mężczyzn i zazdrość u kobiet, oba te uczucia łączy pewna nutka ciekawości, kim naprawdę ona jest, jak to jest, że ona jest tym kim jest i to w tak doskonałej całości.

  odpowiedź
 8. linda19871 pisze:

  Moim zdaniem Nessi to kobieta która ma w sobie ten tajemniczy pierwiastek, który ukryty jest w każdej z nas. Jest to kobieta klasyczna, pewna siebie, zmysłowa, ale nie wyniosła, szczęśliwa i otwarta na świat, jest zwiewna i lekka ale zarazem odważna i dążąca do celu. Dla mnie kobietą z dużą dozą pierwistkaa Nessi jest Scarlett Johansson. http://czekolada123.pinger.pl/m/8602022/scarlett-johansson-33
  Idealnie obrazuje odpowiedź na pytanie “Kim jest Nessi?” Lecz Nessi jest w każdej z nas na co dzień, to wewnętrzna siła, z której czerpiemy inspiracje jak podbijać otaczający nas świat. Ta ukryta w nas Nessi sprawia że jesteśmy interesujące i gotowe stawiać czoła codziennym przeszkodom!Dzięki niej jesteśmy atrakcyjne i intrygujące.

  odpowiedź
 9. iza_jah pisze:

  Nessi to zwykła kobieta ubrana w klasyczne stroje, które zazwyczaj nie wyróżniają się niczym szczególnym. Jednakże Nessi ma pewną słabość – są nią BUTY! Tak, BUTY pisane wielkimi literami, noszone z dumnie podniesionym czołem, niezwykłe, niesamowicie wygodne, wręcz niebiańskie BUTY. Można nawet powiedzieć, że Nessi jest znawczynią BUTÓW. Potrafi z daleka ocenić, które warte są by zaszczycić swoją obecnością jej delikatne stopy. Może to i nałóg… Jednak Nessi nie uważa się za uzależnioną od BUTÓW. Ona nazywa to miłością na całe życie, bo czyż stopy i ich wygoda nie są równie ważne jak pozostałe części ciała? A jeżeli przy tym BUTY wyglądają zniewalająco, cóż, nazwijmy to wspaniałym gustem:)

  odpowiedź
 10. Zielonna pisze:

  Nessi to kobieta wyjątkowa!
  Niebanalna, piękna, kusząca, zjawiskowa…
  Nie jest idealna. Daleko jej do ideału.
  Lecz dąży do niego pomału, pomału…
  Wie, czego chce, jest uparta i wytrwała.
  Spełnianie marzeń – w tym jest doskonała.
  Jakie ma wady?
  Szalenie pewna siebie, zazdrosna i wybuchowa.
  A jednocześnie delikatna, subtelna, zmysłowa.
  Nessi jest taka, jaka chce być każda kobieta.
  Kusi, zniewala, przyciąga spojrzenia,
  lecz każdy wie – to kobieta do pokochania,
  nie do chwilowego zabawienia.
  Nessi nie jest partnerką dla każdego.
  Wciąż czeka na tego… jedynego.
  Wie doskonale, że na niego zasługuje.
  W końcu jest niezwykła.
  Piękna,zgrabna, o długich nogach – klasyczna uroda.
  W tej klasyce tkwi tajemnica.
  Nessi różne kryje w sobie oblicza.
  I ciągle walczy o względy pewnego człowieka,
  czeka na niego, wciąż czeka.
  To partner na długie lata,
  na co dzień, do pracy, na spacer, do miasta, na imprezy.
  Któż to taki…? Czy ktoś mi uwierzy?
  To człowiek, któremu na imię tak jak Ty.
  Pokochaj więc Nessi już od dziś!

  odpowiedź
 11. havajana pisze:

  N-ajmodniejsza
  E-legancka
  S-tylowa
  S-trojna
  I-indywidualistka.

  odpowiedź
 12. MonikaK.369 pisze:

  Nessi to kobieta a jednocześnie czarodziejska postać. Uwodzi i kusi swoim niezwykłym i oryginalnym wyglądem. Z każdym jej spojrzeniem wchodzi się w magiczny świat. Świat elegancji i pięknego wyglądu. Każde jej spojrzenie ubiera w przewiewną kreacje, po której jest lekka gęsia skórka. Każdy jej dotyk ma inny smak. Coraz bardziej wyrafinowany i niezwykły. Postać imieniem Nessi ubrana jest w piękno, czyli najpiękniejszą kreację na Ziemi. Nie jest bosa, albowiem jej stopy zdobi elegancja i szyk. Nessi jest istotą, która jest uosobieniem stylu i zmysłowości.

  odpowiedź
 13. edytaz6 pisze:

  Nessi to kobieta wrażliwa, ciepła, tolerancyjna, inteligentna, wie co chce osiągnąć, wymaga wiele od siebie i od innych. Ma dobry gust i umie to podkreślić.

  odpowiedź
 14. Paulina pisze:

  http://i.pinger.pl/pgr168/9dd7d2800014061d4f3d4cee/431678_301173756603870_286962108025035_761001_1151571425_n.jpg OTO ONA! Stylowa, elegancka, delikatna, eteryczna, niesamowita, oszałamiająca Nessi. Jej urok i hipnotyzujące spojrzenie idealnie łączą się z szykiem i wykwintnością marki Nessi. Ponieważ kobieca delikatność, jest największym atutem.

  odpowiedź
 15. MartaW pisze:

  Nessi to kobieta, która wie jak sprawić, by czuć się wyjątkowo. Jednocześnie kobieta Nessi, wie jak sprawić by inni wiedzieli, że ona jest wyjątkowa.

  odpowiedź
 16. marttoolla pisze:

  Nessi to KTOŚ nieprzeciętny, nietuzinkowy, niebłahy!
  Czy kobieta? Czy mężczyzna? … NIE WAŻNE!
  Ma absurdalnie-niekonwencjonalne podejście do życia!
  Wręcz autochtoniczne posiada poczucie humoru niezachwiane niepowodzeniami.
  Kosmopolityczna, ale również kauzalistyczna osoba, która bierze życie garściami!
  Wygląd?- diament trendów, szyku, gracji i elegancji- nie bierze jeńców!

  odpowiedź
 17. magdzia44448 pisze:

  NESSI to kobieta o delikatnym i pociągającym wnętrzu. Jej sposób życia jest niekonwencjonalny, odbiega od ustalonych form – jest więc wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Wygląda niebanalnie. Zachwyca swoim połączeniem drapieżności z wrażliwością. Każdy chce ją mieć!

  Atrakcyjna, jak żadna inna.
  Bajeczna, jak tęcza po burzy.
  Czarująca, jak zdolności najlepszej czarodziejki.
  Dominująca, jak kobieta pragnąca pogazać swoją niezależność.
  Elegancka, jak przystało na damę.
  Fantastyczna, jak najlepszy film science fiction.
  Gustowna, jak torebka, którą zawsze przy sobie nosi.
  Idealna, jak kwiat róży.
  Jedwabista, jak skóra po posmarowaniu balsamem.
  Kusząca, jak seksowna kobieta.
  Luksusowa, jak pierścionek z najdroższym brylantem.
  Ładna, jak blondynka o długich nogach.
  Modna, jak modelki reprezentujące najnowsze kolekcje.
  Niesamowita, jak nieznane nam zjawiska Wszechświata.
  Oryginalna, jak kobieta, która tworzy sama swój styl.
  Piękna, jak zachód słońca w najcudowniejszym zakątku świata.
  Rozkoszna, jak upojna noc z ukochanym.
  Seksowna, jak pośladki szczupłej dzieczyny.
  Tajemnicza, jak sekrety przyrody.
  Urocza, jak mała dziewczynka w różowej sukience i czerwonych bucikach.
  Wyjątkowa, jak każdy jej dzień, który różni się od poprzedniego.
  Zmysłowa, jak koronkowa bielizna.

  odpowiedź
 18. anoushka pisze:

  dla mnie kobieta Nessi, jest jak legendarny potwór Nessi, ale tylko w swych najlepszych cechach, tak więc super silna, niezniszczalna, nie do zdarcia, ponadczasowa, legendarna, zawsze modna, tak jak Nessi nieodgadniona, tajemnicza, pytanie tylko czy owa kobieta istnieje?myślę, że każda z nas po trochę taka właśnie jest, przecież od dawna wiadomo, ze my babki tym światem rządzimy i nim poruszamy, a ja jak ubieram moje kozaki od Nessi (i te camelowe i te czarne) to zawsze czuję się właśnie tak, i jeszcze idealnie, bo żadne kozaki nie pasują na moją nóżkę jak te od Nessi.

  odpowiedź
 19. wodoodporna.blogspot.com pisze:

  Nessi jest Kopciuszkiem, której jedna para butów zmieniła życie w bajkę.. zaczęła produkować buty i .. odnosi sukcesy, a jej życie świadczy o tym, że jedna para butów może tak wiele zmienić..:))

  odpowiedź
 20. aniab pisze:

  Gdy patrzę na buty Nessi od razu przychodzi mi do głowy słynna piosenka Billiego Joela “Uptown girl”. Kobieta Nessi to dama z wyższych sfer, wyróżnia ją klasa, szyk i elegancja. Nienagannie skrojone ubrania i perfekcyjnie dobrane dodatki!

  http://zapodaj.net/images/18f6432da236.jpg

  odpowiedź
 21. christinee pisze:

  http://www.womenshealthmag.com/files/images/0910-woman-drinking-wine.jpg

  Spotkałam ją w nadmorskiej knajpce, gdy w najlepsze gawędziła po hiszpańsku z wesołym rybakiem. Biła z niej energia, życie. Smakowała każdą chwilę, nie marnując czasu na kompleksy i narzekania. Jadła palcami soczyste winogrona, a sok ściekał jej po brodzie. Miała w sobie dojrzałość pachnącego owocu, a zarazem dziecięcą figlarność. Była pewna siebie, lecz nie zarozumiała, a w jej oczach dostrzegłam wielką miłość do całego świata i nieograniczoną niczym ciekawość każdego dnia, każdego człowieka, każdego kamienia. Była boso; swobodnie położyła stopy na kamiennej balustradzie, postawiwszy wesołe, żółte buty obok miękkiej torby. Była elegancka, lecz nie sztywna; seksowna, lecz nie wulgarna; radosna; lecz nie krzykliwa. Tak ją zapamiętałam. Nessi.

  odpowiedź
 22. youcansaveme pisze:

  Nessi to każda kobieta, która wie co to wygoda, styl i jednocześnie klasyka. Jest elastyczna- dopasowuje się do aktualnych trendów, jednocześnie zachowując swój specyficzny, designerski styl.
  Może wyglądać jak zmysłowa Angelina Jolie http://www-users.mat.umk.pl/~jaymz/lgim/obrazy_rastrowe/angelina-jolie-1600×1200-22301.jpg , zachowawcza i jednocześnie gustowna Blair Waldorf (L. Meester) http://1.bp.blogspot.com/-MWeYYmA95nQ/TjQB12hTMxI/AAAAAAAAAWs/QnOh5zTFS-s/s1600/BW-blair-waldorf-6421275-967-1450.jpg , jak zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, jak.. ja http://wd2.photoblog.pl/np1/201202/F7/115278361.jpg ;-) Nieważne, jaki ma kolor włosów, wzrost czy figurę. Ma w sobie coś, co łączy wszystkie kobiety: odwieczna miłość do butów. Jest ponadczasowa, jest ikoną stylu, dobrego smaku i wygody. Każdy chce ją znać, mieć do czynienia chociaż przez chwilę. Pewna siebie, synonim luksusu. Ona. Jedyna.

  odpowiedź
 23. youcansaveme pisze:

  gdzie mój komentarz?

  odpowiedź
 24. Karolinaaa pisze:

  Buty Nessi to jest to:)
  czego potrzeba prawdziwej kobiecie,
  Pasują dla każdego,czy biednego ,czy bogatego,
  Każdego stać na nie:)
  A przede wszystkim Was moje drogie Panie!!

  odpowiedź
 25. LOLA pisze:

  Nessi to archetyp Audrey Hepburn. To meritum wdzięku, kobiecości, naturalności, urody i subtelności.Ujmuje klasą o której nie da się zapomnieć. Nessi jak Audrey jest dla mnie „stylem” samym w sobie.

  odpowiedź
 26. KRABIKA pisze:

  NESSI TO MAŁA FRANCUZKA DZIEWCZYNKA,
  KTÓRA SIĘ CZASAMI BARDZO SPIESZY,
  DLATEGO LUBI NOSIĆ BALERINY,
  NIE ROBI KWAŚNEJ GONIĄC AUTOBUS MINY,
  WŁOSY MA KOLORU BRĄZ,
  NA ZAKUPY CHODZI WCIĄŻ,
  CZASEM WCINA BAGIETKI I ŚLIMAKI,
  TERAZ WIECIE KTO TO TAKI :)

  odpowiedź
 27. Magda pisze:

  Nessi to młoda kobieta, tajemnicza romantyczka, może odrobinę dziecinna jednak bardzo intrygująca, chwilami drapieżnia, jednak wrażliwa na innych

  odpowiedź
 28. siwonka pisze:

  Nessi kojarzy mi się z potworkiem z Loch Ness;) Ale uparcie wierzę, że potworek jest kobietą, może po prostu z ciągłym PMS albo cierpiącym na brak wygodnych butków:-) Bo która z nas w ciężkich dniach lub w uwierających niewygodnych butach nie bywa potworna?! Gdyby Nessie znała markę Nessi może zamieniłaby się w księżniczkę:-)

  odpowiedź
 29. basika937 pisze:

  Buty Nessi perfekcyjnie pasują do takiej kobiety jak ta :)
  http://tnij.org/ph1g

  odpowiedź
 30. TRANSYLWANIA5 pisze:

  Nessi to kobieta elegancka ze szczyptą awangardy, pozostawiająca niezapomniane wrażenia u osób, które miały szczęście ją spotkać. Raz jest blondynką raz brunetką, czasami rudzielcem, jest wolna i tę wolność demonstruje całą sobą, w głębi duszy to romantyczka, chociaż twardo stąpająca po ziemi; docenia różnorodność wokół siebie – z niej czerpie inspirację, lubi ludzi i ma ogromne poczucie humoru. Najbardziej uwielbia miesiąc maj i pachnące wtedy bzy, nie chce się przyznać, ale jej ulubionym kolorem jest właśnie kolor lilaróż, o tym wiedzą tylko jej zaufani przyjaciele, z którymi co jakiś czas wybiera się na pikniki nad morze, wtedy roześmiana, pijąca wino, w kapeluszu i w zwiewnym szalu-pozwala promieniom słońca rysować piegi na swojej twarz – i wtedy czuje się naprawdę szczęśliwa – ponieważ największym jej bogactwem jest przyjaźń, którą ją obdarzono i którą odwzajemniła.

  odpowiedź
 31. Gosia W. pisze:

  Pewnego razu była mała dziewczynka, która dorastała w pięknym domu otoczonym wielkim, pięknym ogrodem kwitnących latem jabłoni. Beztroskie dzieciństwo spędzała wśród pól i łąk przepełnionych cudem przyrody. Latem kochała motyle, a zimą kochała ptaki. Przyglądała się światu jak się zmienia, jak rośnie wraz z nią samą. Stawała się kobietą, małą kobietką wrażliwą na piękno. Z czasem zaczęła poznawać ludzi i nauczyła się wtedy, że świat nie jest przepełniony dobrocią. Poznała zazdrość i nienawiść – czarną stronę człowieka. Postanowiła, że zacznie go zmieniać. Stała się wojowniczką o dobro. Energiczna i obdarzona poczuciem dziecinnego pozytywizmu ruszyła na bój z szarością i smutkiem. Postanowiła zdobyć swoją niezależność posługując się oryginalnością, łagodnym usposobieniem i sprytem jakim obdarzyła ją Matka Natura. I udało Jej się podbić świat. Udało się jej zwyciężyć z nudą i szarością dnia codziennego. Udało się Jej zwrócić na siebie uwagę zwykłych ludzi tych szczęśliwych, tych zamyślonych i tych nie myślących o niczym. Udało się Jej to wszystko dzięki elegancji, wyrafinowaniu, szczypcie koloru i tajemniczemu usposobieniu. Taka jest właśnie Nessi. Wojowniczka, z którą można zawojować świat.

  odpowiedź
 32. niechcemisie pisze:

  Nessie to szczególna Instpiracja wyprzedzająca trendy i łącząca nowoczesność z tradycyjną klasyką. Nessie nie zobaczysz, ale poczujesz,kiedy oglądając buty poprowadzi Cię przemożna chęć posiadania tej, a nie innej pary.

  odpowiedź
 33. Ola pisze:

  Według mnie Nessi jest dorosłą kobietą, która jest pełna seksapilu i elegancji. Idealnie pasuje na bizneswoman i jest inspirującą postacią. Charakteryzują ją w tym jej wspaniałe buty, które z lubością nosi na każdą okazję, bankiety, przyjęcia, ale i zwykłe wyjścia do kina czy galerii handlowej.

  odpowiedź
 34. siwucha007 pisze:

  Nessi to zdrobnienie potwora z Loch Ness, jednak nijak ma się to do kobiety Nessi.. istoty doskonałej, stworzonej z najwspanialszych cech.. kobiety ekskluzywnej, wyrafinowanej, pięknej i powabnej. Kobiety, która rozkochuje w sobie mężczyzn jedynie przypadkowo rzuconym spojrzeniem. Nessi to kobieta światowa, znająca się na wszystkich panujących trendach, kobieta podążająca za modą, mająca swoje zdanie i broniąca go w każdej sytuacji. To kobieta wyzwolona, niby feministka ale potrzebująca męskiego ramienia w pobliżu.. To kobieta sukcesu, której nie straszna ciężka praca.. kobieta, która nie boi się wyzwań.. jest trochę jak kot, ciężko ją okiełznać i podąża swoimi ścieżkami.. ale jak już podbijesz jej serce to raz i na zawsze. Jest władcza ale i delikatna zarazem.. a skóra niczym jedwab. Tajemnicza i skryta w sobie.. wzór dla innych kobiet.

  odpowiedź
 35. Ewa K.S. pisze:

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3265274360197&set=o.304119089613831&type=1&theater Na waszej stronie na facebooku zamieściłam również moją stylizację:)
  5 dag pasji, 5 dag charyzmy, 5dag uroku osobistego,5 dag bezpretensjonalności,5 dag dobrego stylu,5 dag otwartości i 5 dag fantazji. Do tego kropla radości, gram tajemniczości i szczypta pewności siebie. Wszystko razem dokładnie wymieszać mikserem i przelać do natłuszczonej formy. Następnie wstawić do mocno nagrzanego piekarnika i upiec pożądaną przez wszystkich kobietę Nessi, czyli piękną, elegancką i stylową damę na miarę samej Audrey Hepburn.!

  odpowiedź
  • iwonciaaa pisze:

   Nessi to współczesna wersja Bridget Jones.
   Kobieta licząca kalorie, zapisująca wypite jednostki alkoholu w specjalnym zeszycie.
   Osoba z tendencją do wpadek i dziewczyna uporczywie trafiająca na niewłaściwych facetów.
   Mimo tych wszystkich ,,niedopracowań” bardzo urocza i uwielbiana przez otoczenie.
   Może się pochwalić świetnym gustem, jeżeli chodzi o buty:)
   Co z tego, że czasem ubiera stój przypominający dywan w salonie rodziców.

   odpowiedź
 36. symulantka pisze:

  Nessi była szczupłą, wysoką blondynką po szkole artystycznej. Była jedna z pierwszych pracownic firmy obecnie znanej obecnie jako ‘Nessi’ – właśnie na pamiątkę tej dziewczyny od zdrobnienia jakim ja nazywano w pracy.Nessi była początkowo pomocnicą projektantki butów.Na swojej zgrabnej nodze testowała najnowsze projekty. Podrzucała projektantom praktyczne pomysły dotyczące obuwia, które zostały zauważone przez jednego z włascicieli firmy.Nessi nieoficjalnie włączono do współpracy przy projektowaniu kolekcji.Firma bardzo na tym skorzystała. Niedługo po pierwszych sukcesach Nessi zgineła tragicznie w wypadku samochodowym. Po tym zdarzeniu, jako że rozwój mało znanej firmy nabrał rozpędu, nadano jej nazwę Nessi i wykorzystano wiele nieużytych wcześniej projektów pozostawionych przez zmarłą projektantkę-amatorkę. Nessi to dziś symbol wygodnego i modnego obuwia w rozsądnej cenie.

  odpowiedź
 37. geysha pisze:

  Nessi to intrygująca kobietka w pięknych butach

  odpowiedź
 38. SztucznaCzekolada pisze:

  Moim zdanie Nessi była to kobieta która wie czego chce. Zawsze pewna siebie,zadbana,dobrze ubrana.Góruję pośród innych kobiet.Uznawana za ikonę seksu i elegancji.Otaczana przez wielu mężczyzn przy których udawała nieosiągalną przez co jeszcze bardziej przez nich pożądaną. Oto moja Nessi .

  odpowiedź
 39. B.monroe pisze:

  Kim jest Nessi ? To może być sąsiadka, ekspedientka w sklepie, dziewczyna stojąca przed Tobą w kolejce. Jedno jest pewne nie spuścisz z niej wzroku . Jest tą za którą mężczyźni oglądają się na ulicy i tą której obraz pamięta się długo po powrocie do domu.Nie wiesz czemu zwróciłaś na nią uwagę. Jest na językach wszystkich. Wyznacza trendy. Budzi fascynacje,podziw , ale i zazdrość czy zawiść. Jest tajemnicza , nikt tak naprawdę jej nie zna a opowieści o tym jaka jest urosły już do rangi mitu. Przyciąga ludzi jak magnes,sprawia ze każdy chce być blisko. Kobiety chcą być takie jak ona, a mężczyźni marzą o takiej dziewczynie. Jaka jest jej tajemnica? Co sprawia że rozsiewa wokół taką aurę? O to trzeba już spytać samą Nessi

  odpowiedź
 40. Plama pisze:

  Nessi to kobieta silnie stąpająca po ziemi, pewna siebie, tajemnicza i stanowcza. Idealnie radzi sobie z życiem, bije blaskiem piękna i zachwyca dopasowaniem butów do stroju. Lubi weekendowe wypady za miasto w swoich lekkich balerinach tak samo jak towarzyszenie przy boku prywatnemu detektywowi w balerinach o kolorze ciemniejszym. Pojawia się i znika jak kot, stąpając cicho i miękko po świecie. To szyk elegancji i klasy w każdym calu. Poniekąd Nessi tkwi w każdej kobiecie, wystarczy chcieć odkryć w sobie tą część oraz kupić baleriny tej wyjątkowej firmy!

  odpowiedź
 41. dasza_Q pisze:

  Yves Saint Laurent powiedział kiedyś, że moda przemija, ale styl jest wieczny. Kobieta nosząca buty Nessi to kobieta obarzona tym nieprzemijającym stylem. To kreatorka nowych trendów, nowej rzeczywistości – bo tylko kobieta stylowa może to robić. To kobieta będąca dziełem sztuki – zadziwiająca, zaskakująca, tajemnicza, ale i pełna szyku i klasy. Drapieżna wtedy gdy powinna, seksowna – także, ale… pamiętająca, że każda jej chwila powinna być glamour. Bo przecież życie to wybieg, a ona zdecydowanie nosi najważniejszą kreację w kolekcji.

  odpowiedź
 42. aniab pisze:

  Gdy patrzę na buty Nessi od razu przychodzi mi do głowy słynna piosenka Billiego Joela „Uptown girl”. Kobieta Nessi to dama z wyższych sfer, wyróżnia ją klasa, szyk i elegancja. Nienagannie skrojone ubrania i perfekcyjnie dobrane dodatki!

  http://img96.imageshack.us/img96/7554/kobietanessi.jpg

  (dodałam jeszcze raz ponieważ poprzedni link nie działa)

  odpowiedź
 43. becia114 pisze:

  Nessi to kobieca głębia
  Która tajniki w sobie zgłębia
  Subtelności i młodości
  Ona daje smak radości
  Nessi to rodzaj kobiety taki
  Który łączy w sobie smaki
  Elegancji i przygody
  Numer 1 w świecie mody
  Nessi to styl elegancją pachnący
  Ma na nas wpływ kojący
  Dodaje nam tajemniczości
  Siły wyrafinowania i delikatności…

  odpowiedź
 44. Monikaka pisze:

  Nessi – marka znana z produktów wysokiej jakości. Obuwia MODNEGO , EKSKLUZYWNEGO i przede wszystkim WYGODNEGO . Obuwie Nessi , jak widać jest klasyczne a zarówno różnorodne . Stworzone tak by pasowało do większości stylizacji , na większość okazji . Kobieta która idealnie pasuje do klimatu marki ?
  Oto ona ;
  http://3.bp.blogspot.com/-C16kAtDF-TM/TXg_waEjwpI/AAAAAAAACEQ/I5H09vuPaGU/s1600/CocoChanel.jpg

  Coco Chanel . Gabrielle -To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie – Chanel Nr 5. Chanel to wygoda i styl – tak samo jak w przypadku Nessi :)

  Spełniam warunki udziału w konkursie .

  odpowiedź
 45. Mrrml pisze:

  Czy jest nieodgadniona jak potwór z Loch Ness? Z pewnością… Tyle że ona istnieje naprawdę! To jedna z nas, zwyczajna, a zarazem niezwykła osoba. Być może minęłyśmy się , biegnąc na autobus, może lubimy pić tę samą kawę… To artystyczna dusza, która nieprędko ujawni swoją tożsamość. I o ile nadal będzie tworzyć tak urocze, eleganckie buty, jej nazwisko może dla mnie pozostać owiane nutką tajemnicy!

  odpowiedź
 46. zababusko pisze:

  Nessi to kobieta piękna ,inteligentna,
  a przy tym niesamowicie skromna
  Wie czego chce, jest pewna siebie,
  bez wytchnienia dąży do obranego celu
  Jest perfekcyjną w każdym calu idealistką
  Lubi kroczyć po czerwonym dywanie,
  błyszczeć w blasku fleszy
  W wolnym czasie ceni sobie jednak spokój
  i długie spacery wśród śpiewu ptaków
  Porusza się zawsze z gracją niczym Natalie Portman
  w Czarnym Łabędziu
  Jej urody nie powstydziłaby się nawet
  najpiękniejsza Miss Świata
  Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji , a jej inteligencja dorównuje inteligencji Sharon Stone
  Posiada niczym niezmącony gust zarówno muzyczny
  jak i modowy
  Jej stylizacje są zawsze bezbłędne, doszlifowane, zapierają dech w piersiach innych
  U jej boku zawsze kroczy ciemnooki mężczyzna,
  trzyma ją za rękę
  Zawsze ją wspiera, służy pomocą i ciepłym słowem,
  a w ich oczach tli się miłość
  To ona Nessi – kobieta idealna i spełniona.

  odpowiedź
 47. modliszka1 pisze:

  NESSI – to co najlepsze mogę zaoferować swoim stopom.
  NESSI – stopy masz jedne na całe życie dbaj o nie.
  NESSI – i nogi same poniosą.

  odpowiedź
 48. kasia8251 pisze:

  Nessi to najlepsza, jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna marka butów które musi mieć każda każda kobieta:

  A- Ambitna

  B- Bystra

  C- Czarująca

  D- Dbająca o wygląd

  E- Elegancka

  F- Fantazyjna

  G- Gustowna

  H- Hojna

  I- Inteligentna

  J- Jedyna

  K- Kusząca

  L- Luksusowa

  Ł- Ładna

  M- Modna

  N- Niepowtarzalna

  O- Otwarta

  P- Pełna wdzięku

  R- Rozsądna

  S- Seksowna

  T- Tolerancyjna

  U- Uwodzicielska

  W- Wspaniałomyślna

  Z- Zadbana

  odpowiedź
 49. Anna_em pisze:

  Gdy pierwszy raz weszłam na stronę butów Nessi, pomyślałam, że mają naprawdę bardzo ciekawe buty, duży wybór i przede wszystkim ciekawe wzory.
  Pomyślałam trochę nad nazwą marki – Nessi. Dla mnie to brzmi dumnie!
  Nazwa bardzo mi się podoba. A że jestem na co dzień bardzo towarzyska, pomyślałam, że Nessi może być świetną kompanką do zabawy, tańców i hulańców;)
  Myślę, że mogłabym się z nią zaprzyjaźnić. Powiedzieć jej o swoich problemach i zmartwieniach, a także śmiać się z nią i obgadywać mężczyzn.
  Mogłybyśmy szaleć na zakupach i razem chodzić do kina.
  Nessi jest wrażliwa, delikatna, ambitna, współczująca, znająca się na modzie – to kobieta ideał.
  A jak wygląda? Moim zdaniem tak: http://imageshack.us/photo/my-images/15/f94df9f20024369f4cdd190.jpg/. Kobieta na zdjęciu jest bardzo delikatna. Jest w niej serdeczność i wrażliwość. Cała Nessi.

  odpowiedź
 50. fromaage pisze:

  Nessi kojarzy mi się z kobetą szykowną, elegancką, pełną klasy i sexapilu. Nessi doskonale wie co chce osiągnąć.

  odpowiedź
 51. Nina Walocha Leszczyńska pisze:

  Gdyby od Audrey Hepburn wziąć styl i klasę
  oraz od Marylin Monroe pewności siebie masę
  i dodać odrobinę Angeliny Jolie tajemniczości
  i Jennifer Aiston serdeczności
  to powstałaby kobieta nietuzinkowa
  Kobieta Nessi! Bo to właśnie o niej mowa!

  odpowiedź
 52. mufl26 pisze:

  http://www.google.pl/imgres?q=audrey+hepburn&num=10&um=1&hl=pl&biw=1525&bih=613&tbm=isch&tbnid=DMsAHlDeowf-DM:&imgrefurl=http://milenas-world.blogspot.com/2011/05/audrey-hepburn.html&docid=xv4S7BjRCmPHoM&imgurl=http://4.bp.blogspot.com/-e21xx3TNqpA/Tcw7IwX4G7I/AAAAAAAAAOY/GJhSxNTHFvg/s1600/audrey-hepburn.jpg&w=369&h=553&ei=vLJGT-2RNIP34QTp4am2Dg&zoom=1&iact=rc&dur=339&sig=102510871894527515181&sqi=2&page=1&tbnh=116&tbnw=80&start=0&ndsp=33&ved=1t:429,r:4,s:0&tx=53&ty=47

  Myślę, że a dzisiejszym czasach Audrey Hepburn z pewnością skusiłaby się na buty Nessi. Jej styl ubierania podkreślał bowiem jej charyzmę i klasę. Kobieta Nessi jest niezależna i zna swą wartość, pomimo chwil zwątpienia stara się być pewna siebie. Jednocześnie najważniejsze są dla niej relacje międzyludzkie, stawia na rodzinę i przyjaźnie. Stara się żyć w zgodzie ze swoim sumieniem i być sobą. Dla mnie wszystkie te cechy określają Audrey Hepburn dlatego uważam, że byłaby idealną kandydatką na ambasadorkę eleganckiej i stylowej marki jaką jest Nessi.

  odpowiedź
 53. mufl26 pisze:

  Myślę, że a dzisiejszym czasach Audrey Hepburn z pewnością skusiłaby się na buty Nessi. Jej styl ubierania podkreślał bowiem jej charyzmę i klasę. Kobieta Nessi jest niezależna i zna swą wartość, pomimo chwil zwątpienia stara się być pewna siebie. Jednocześnie najważniejsze są dla niej relacje międzyludzkie, stawia na rodzinę i przyjaźnie. Stara się żyć w zgodzie ze swoim sumieniem i być sobą. Dla mnie wszystkie te cechy określają Audrey Hepburn dlatego uważam, że byłaby idealną kandydatką na ambasadorkę eleganckiej i stylowej marki jaką jest Nessi.

  Oto ona: http://www.google.pl/imgres?q=audrey+hepburn&num=10&um=1&hl=pl&biw=1525&bih=613&tbm=isch&tbnid=DMsAHlDeowf-DM:&imgrefurl=http://milenas-world.blogspot.com/2011/05/audrey-hepburn.html&docid=xv4S7BjRCmPHoM&imgurl=http://4.bp.blogspot.com/-e21xx3TNqpA/Tcw7IwX4G7I/AAAAAAAAAOY/GJhSxNTHFvg/s1600/audrey-hepburn.jpg&w=369&h=553&ei=vLJGT-2RNIP34QTp4am2Dg&zoom=1&iact=rc&dur=339&sig=102510871894527515181&sqi=2&page=1&tbnh=116&tbnw=80&start=0&ndsp=33&ved=1t:429,r:4,s:0&tx=53&ty=47

  odpowiedź
 54. króliczek pisze:

  Myślę, że a dzisiejszym czasach Audrey Hepburn z pewnością skusiłaby się na buty Nessi. Jej styl ubierania podkreślał bowiem jej charyzmę i klasę. Kobieta Nessi jest niezależna i zna swą wartość, pomimo chwil zwątpienia stara się być pewna siebie. Jednocześnie najważniejsze są dla niej relacje międzyludzkie, stawia na rodzinę i przyjaźnie. Stara się żyć w zgodzie ze swoim sumieniem i być sobą. Dla mnie wszystkie te cechy określają Audrey Hepburn dlatego uważam, że byłaby idealną kandydatką na ambasadorkę eleganckiej i stylowej marki jaką jest Nessi.

  http://www.google.pl/imgres?q=audrey+hepburn&num=10&um=1&hl=pl&biw=1525&bih=613&tbm=isch&tbnid=DMsAHlDeowf-DM:&imgrefurl=http://milenas-world.blogspot.com/2011/05/audrey-hepburn.html&docid=xv4S7BjRCmPHoM&imgurl=http://4.bp.blogspot.com/-e21xx3TNqpA/Tcw7IwX4G7I/AAAAAAAAAOY/GJhSxNTHFvg/s1600/audrey-hepburn.jpg&w=369&h=553&ei=vLJGT-2RNIP34QTp4am2Dg&zoom=1&iact=rc&dur=339&sig=102510871894527515181&sqi=2&page=1&tbnh=116&tbnw=80&start=0&ndsp=33&ved=1t:429,r:4,s:0&tx=53&ty=47

  odpowiedź
 55. króliczek pisze:

  Myślę, że a dzisiejszym czasach Audrey Hepburn z pewnością skusiłaby się na buty Nessi. Jej styl ubierania podkreślał bowiem jej charyzmę i klasę. Kobieta Nessi jest niezależna i zna swą wartość, pomimo chwil zwątpienia stara się być pewna siebie. Jednocześnie najważniejsze są dla niej relacje międzyludzkie, stawia na rodzinę i przyjaźnie. Stara się żyć w zgodzie ze swoim sumieniem i być sobą. Dla mnie wszystkie te cechy określają Audrey Hepburn dlatego uważam, że byłaby idealną kandydatką na ambasadorkę eleganckiej i stylowej marki jaką jest Nessi.

  odpowiedź
 56. nutrena pisze:

  Nessi się nie zapomina. Nessi zawsze pozostaje zauważona. Idzie cicho ale za nią idą spojrzenia wszystkich osób na jej drodze. Jej tajemniczość jest tak wielka że czekasz aż powie słowo, uważnie słuchasz… Nessi jest piękna i odważna w swoim wyglądzie. Nie ma dla niej granic. To ona buduje swój wizerunek. Zawsze ubiera się tak jak chce. Łączy swoją wygodę z nowatorskimi odkryciami mody, na które nie każda kobieta jest w stanie się odważyć. Idzie przez życie jak wybieg. Jest niesamowicie inteligentna i odważna zarazem. Łączy piękno sztuki i wtapia je w swoje życie. Jej tajemniczość emanuje i przyciąga jak magnes. Chcesz ją poznać…Chcesz być niej blisko…Chcesz wiedzieć jaka jest…Chcesz być taka jak ona…Chcesz być częścią niej…

  odpowiedź
 57. Kazimiera pisze:

  Buty NESSI – to jest to
  z nimi dobrze by się szło.
  Baleriny czy czółenka
  ochota na nie już wielka,
  półbuty też kuszą oczy
  z NESSI przyznam świat uroczy!

  odpowiedź
 58. agata17ko pisze:

  Panna Nessi to dama filigranowo,
  po bliższym poznaniu jest wystrzałowa,
  Nie sposób w jednym słowie opisać jej urody,
  A jej stroje wywołują burzę jak w szklance sody!

  Ale zacznijmy od początku o niej opowiadać,
  Taki opis mógłby z wielu stronic się składać,
  Uwielbia ona wszak czekoladowe lody z owocami,
  Zachwyca się również mięsnymi kawałkami!

  Jej strój to połączenie ekstrawagancji i klasyki,
  Na wybiegu na jej widok słychać okrzyki,
  Zawsze na głowie ma kapelusz z dużym otokiem,
  Każda Pani chciałaby jej dorównać zgrabnym krokiem!

  Pod kolor Kapelusza dobiera buty zgrabne,
  Czasem wykonane z rzemyków a czasem jedwabne,
  Niezależnie jednak czy to wysoki obcas czy słodkie baleriny,
  Ona ma zawsze postawę i wygląd Primabaleriny.

  Delikatna i wiotka, które twarz stanowi zagadkę,
  Wiadomo jedynie że ma do ust czerwoną pomadkę,
  Jednak jej oczy skrywają słodką tajemnicę,
  Każdy chce pod kapelusz zaglądnąć gdy wychodzi na ulicę!

  Taka jest właśnie Nessi stylowa kobieta,
  Dla wszystkich jej dusza to tajemnicza podnieta,
  Każdego zachwyca strojem i mądrością,
  Nikt nie jest w stanie mówić o niej ze złością!

  A w załączniku kreację jedną jej pokazuję,
  i myślę, że tym strojem też Was oczaruję!

  http://img32.imageshack.us/img32/8505/pannanessi.jpg

  odpowiedź
 59. ropuchaa pisze:

  Nessi to kobieta z klasą, która jest zawsze dobrze ubrana, jej dodatki podkreślają każdy szczegół i Oczywiście nosi najlepsze na świecie buciki. Jej osobowość i charakter uwielbiają faceci, Jej wygląd sprawia że inne kobiety są o nią zazdrosne. Każda chciała by być nią :D

  odpowiedź
 60. esoboz pisze:

  http://img35.imageshack.us/img35/5193/konkurstrnedhuntkimjest.jpg

  Nessi jest jak jeden z cudów świata – do końca nie odkryty, owiany tajemnicą, niedostępny, niepowtarzalny, budzący wspaniałe emocje, pobudzający wszystkie zmysły.. niczym diament wśród zwykłych kamieni.Widać to “coś” w jej stylu ubierania,sposobie poruszania, a nawet mówienia.Po prostu emanuje z niej obezwładniający urok, za pomocą którego uwodzi i hipnotyzuje otoczenie. Jest pociągająca jak magia i tajemnica, ogień i woda…dwuznaczna jak pomieszanie dobra i zła, anielska, a jednocześnie demoniczna. Zdecydowanie widać bijący od Niej blask wiary w siebie i świadomość swojego ciała. Jej styl można śmiało naśladować. Jest wcieleniem tradycyjnego glamour: we wciętych kostiumach, dopasowanych garsonach, obcisłych rurkach i butach na niebotycznych obcasach.. Swoim wyjątkowo kobiecym sposobem bycia i ubierania się składa hołd latom czterdziestym oraz pięćdziesiątym. Jej styl można śmiało naśladować. Jej outfity, kreacje są idealnie dopasowane do Jej zgrabnej, kobiecej sylwetki i wyrazistej osobowości.Bardzo dobrze wie na co kłaść uwagę i w jaki sposób podkreślić to strojem.Pełna kobiecości, seksowna. Udowadnia, że seksualność nie musi być wulgarna.Jest kobietą wyciągniętą ze starego Hollywoodu, ale równocześnie stylową ikoną dzisiejszych czasów.Podoba mi się jej subtelny seksualizm, sensualizm i eteryczność. Jest tajemnicza i magnetyzująca niczym femme fatale – dokładnie taka jaką sama chciałabym być.

  odpowiedź
 61. asiunia 234 pisze:

  Kim jest Nessi?! Przecież to bajecznie proste! Nessi jest najlepszą osobą jaka może stanąć na modowej drodze każdej kobiety. Nessi ma ugruntowaną pozycję. To najpiękniejsza kobieta świata. TO DZIEWCZYNA MESSIEGO. Tak przynajmniej mówi się o niej na moim osiedlu. W krótce pozna ja cały świat, bo żyjemy przecież pod jednym błękitem nieba. Dlatego Nessi ma wszędzie blisko.
  Spotkałam ostatnio naszego wieszcza i przeczytałam jego nowy wiersz. Brzmi nawet znajomo:
  ” Nessi! Marzenie moje! Jesteście jak zdrowie,
  Ile Was cenić trzeba ten tylko się dowie
  Kto raz Was włożył.
  Dziś paletę tych zalet opisuję,
  iże Was nie opuszczę szczerze ślubuję.

  Projektanci mili, co na straży marki stoicie
  i sznureczek Pań w buciku stroicie,
  Nie można Wam odmówić klasy, stylu, pomyślunku
  I tego, że Wasze dzieła nie byle jakiego są gatunku.
  Co rusz nowy pomysł błyska w Waszej głowie,
  Którego to zalety trudno opisać w mowie.
  Najważniejsze jednak, że nic nie dzieje się z przypadku,
  A szewska tradycja przekazywana jest w spadku…..”

  I potem coś tam jeszcze mówił o tym, że jest mężczyzną i, że Nessi go ni chce za męża. Ona najchętniej docenia kobiety, bo sama jest najpiękniejszą z nich… :0

  odpowiedź
 62. vikkaj pisze:

  Nessi-to królowa butów mieszkająca w starym zamku i zmieniająca buty co godzinę!!!:0

  odpowiedź
 63. martalobos pisze:

  Fotografia, to istne piękno uwiecznione na papierze. Nessi jest realna i zachwycająca. Patrząc na fotografię ekscytującej kobiety i pary butów możemy dostrzec ich pokrewieństwo. Wyobrażamy sobie kobietę ze zdjęcia, której zgrabne małe stopy ubrane są w piękne, niczym kuszący łabędź buty Nessi i co wtedy myślimy? Że kobieta zna się na modzie i dodatkach, że to jest jej niepowtarzalny świat trendów, świat tak realny jak te buty na stopach. Ale kim na kobieta wcześniej była, zanim założyła buty? Była osobą, która zmagała się z różnymi trudnościami, nie czuła się dowartościowana, ani nikomu potrzebna, lecz ktos jednak musiał jej zrobić zdjęcie. Może to był przypadkowy człowiek, może to on odmienił jej życie? Może ubrał jej na nogi buty Nessi i zaprosił na fotograficzną sesję? Kim jest więc teraz ta kobieta? Jej uśmiech, promienna twarz nie zdradza tego co czuła zanim została sfotografowana. Teraz czuje wielką radośc, czuje sie kimś ważnym, jej oczy, usta, nawet nos są promienne. Takie małe buty, takie delikatne, a odmieniły jej zycie. Nie wstydzi się juz pokazać stóp, a wręcz przeciwnie, widać jak wysuwa je do przodu, aby fotograf mógł je ująć. Kobieta jest elegancka i tak się czuje, jest piekna, jest trendy. Tak jak buty, które ma na stopach.
  Więc dlaczego kobieta i buty Nessi są do siebie tak bardzo podobne? Kim oni są. Wiemy juz, że jedno bez drugiego życ nie może. Nessi to kobieta uśmiechnieta, pełna zycia i radości.

  odpowiedź
 64. szaroscgwiazd.blogspot.com pisze:

  Moja wyobraźnia czasem płata mi figle, tym razem znów to robi, dlatego postanowiłam odpowiedzieć w postaci mapy skojarzeń. Nessi kojarzy mi się z neseserem – tak, wiem, dziwne – a neseser kojarzy mi się z kobietą sukcesu. Kobietą, która wie czego chce i wytrwale do tego dąży. Jest inteligentna, piękna, ale też nie zapomina przy tym o swojej kobiecości. A przyjmując taki opis osoby Nessi dochodzę do wniosku, że jest ona częścią każdej z nas, w każdej z nas tkwi taka mała Nessi – pełna sukcesów rodzinnych lub zawodowych, kobieca, inteligentna, piękna! ;)

  odpowiedź
 65. meglau7 pisze:

  Nessi to kobieta. Na jej opisanie możnaby użyć setek przyimków. Nasuwa mi się na myśl: Niezwykła, cudowna, dziwna, bajeczna, fenomenalna, baśniowa, błyskotliwa, zjawiskowa, zawrotna, wspaniała, nieziemska, oszałamiająca, zadziwiająca, kuriozalna, kosmiczna, fantastyczna, zdumiewająca, zachwycająca, porywająca, porażająca, imponująca, godna podziwu, doskonała, unikalna, szczególna, spektakularna, rzadka, ponadprzeciętna, rewelacyjna, niezwyczajna, nieprzeciętna, niepospolita, zniewalająca, zapierająca dech, widowiskowa, olśniewająca, efektowna. A jednak żadne z tych słów nie może jej opisać. Żadne z nich nie mówi całej prawdy o kobiecie delikatnej, a twardej jak stal, kobiecie sukcesu w domu i w karierze. Nessi, która wciąż marzy o niezdobytych szczytach, pragnącej uszczęśliwić cały świat. Jest doskonała. Synonim gustu i elegancji. Nic wydartego sroce spod ogona, żadnego krzykactwa. Charakteryzuje się tym, o czym marzy każda kobieta. Godna zaufania i spełniająca swoje powinności, nie przyciąga uwagi do siebie, a podkreśla kobiecość, ulatnia mgiełkę zdecydowania i pewności siebie jednocześnie mimowolnie czarując słodką nieudolnością. Jej widok łączy w sobie chłodną mżawkę w upalne lato i ciepły sweter w grudniową noc. Pod pozorami obojętności i zimna kryje prawdziwy żar. Odkryją to dziewczyny, poczują faceci. Koło takiego cudu wręcz, nie można przejść mimochodem. Jest kolejną odsłoną, choć tak naprawdę pierwszą i ostatnią kobiety współczesnej. To ona rankiem żegna męża wychodzącego malować, pakuje dzieci do szkoły i pędzi na złamany kark do pracy. To ona stanowi spoiwo rodziny. Budzi ze snu i powoduje, że wszystko wydaje się być snem. Jest równie niezniszczalna, twarda i cudna jak diament. Przynosi wrażenie magii, a jest samą prawdą. Jest bezcenna i po prostu idealna. Nic dodać, nic ująć. To Nessi – Kobieta Marzeń.

  odpowiedź
 66. meglau7 pisze:

  zdaje mi się, że macie czas nieprzedstawiony, bo u mnie była dopiero 11:22 gdy wysyłam konkursowy tekst. tak tylko uprzedzam. powodzenia w wybieraniu zwyciezców.

  odpowiedź
 67. admin pisze:

  poprawione, od tego momentu godzina nalicza się poprawnie:) dziękujemy za tę cenną uwagę! faktycznie była godzina do przodu, już jest ok:)

  odpowiedź
 68. Patulaa pisze:

  Kim jest Nessi? Nessi to wysoka kobieta posiadająca dobre wyczucie stylu. Potrafi dodać parę drobiazgów powodując ze jej kreacja stanie się niezapomniana i urzecze wszystkich.

  odpowiedź
 69. Kasia pisze:

  Nessi – czarująca, niebanalna postać tajemniczo zdobywająca serca kobiet. Kusi swym pięknem i wywołuje na twarzy subtelny uśmiech. Nessi chce by kobiety ją kochały, chce im dać rozkosz jakiej nigdy nie zaznają. Stara się zaspokajać swoje wierne feminy, tak by żadna nigdy nie zdradziła jej z inną. Nessi pragnie wygody i komfortu, który rozdaje innym zupełnie bezinteresownie. Nessi to jakość, postać idealna, postać z utopii idąca ciągle w stronę tęczy, a po drodze dążąca do ideału.

  odpowiedź
 70. Agnieszka pisze:

  N owoczesna kobieta z dalekosiężnymi planami
  E fekowne sukcesy ma w Polsce i poza granicami
  S eksowna i gładkoskóra od noska aż po pięty
  S pojrzenia przyciąga jej wygląd niesamowicie ponętny
  I dealistka, lecz twardo po ziemi stąpająca… itd, itp, komplementom nie ma końca ;)

  odpowiedź
 71. kalina pisze:

  Nessi to kobieta pomiędzy 15 a 95 rokiem życia. Rasy dowolnej. Blondynka. Czasami brunetka, szatynka lub ruda – w zależności od nastroju. Ubiera się elegancko, jednak czasami zakłada bluzkę w kwiaty, bo nie lubi sztywnych podziałów. Do pracy jeździ rowerem, dlatego na co dzień nie nosi obcasów. Zawsze zakłada za to spódnice. Nosi rozpuszczone włosy. Nie pali papierosów. W środy odwiedza sąsiadkę, przemiłą starszą panią. Kiedy jeździ autobusem, nuci pod nosem. Uśmiecha się do siebie. Czyta książki czekając na przystankach. Kobieta Nessi – urokliwa, tajemnicza. Taka, z którą chcielibyśmy się zaprzyjaźnić.

  odpowiedź
 72. [...] Marka, która kojarzy się z wygodnymi butami, kobiecym designem, odwzorowaniem trendów. Jednak tak naprawdę wciąż tajemnicza! Rozwiąż z nami zagadkę odpowiadając na pytanie – kim jest Nessi? – i wygraj! Do wygrania wybrana para balerinek Nessi. http://trendhunt.pl/2012/02/konkurs-rozwiaz-zagadke-kim-jest-nessi-i-wygraj-baleriny/ [...]

  odpowiedź
DODAJ KOMENTARZ

NICK

EMAIL

 • Ona ma styl – Justyna Steczkowska!
 • Modne fryzury 2012! Włosy długie, średnie i krótkie!
 • MEDICINE – kolekcje młodych twórców
 • Sylwestrowe sukienki na każdą sylwetkę! Dużo zdjęć!
 • Kurtki i płaszcze: myśl o zimie ciepło!